Jesienna sesja zdjęciowa dla całej rodziny w plenerze – ostatnie chwile pogody

No i zapowiada nam się piękna pogoda – w sam raz na świetną, plenerową sesję zdjęciową w np. Ogrodzie Botanicznym! Kiedy byliście ostatnio w tym miejscu? A kiedy pozwoliliście sobie na profesjonalną sesję zdjęciową dla całej rodziny? Dawno temu? Nigdy? To teraz jest najlepszy czas, żeby to nadrobić!

Zapraszam jutro (niedziela i kolejne jeszcze cieplejsze dni) na wspólny spacer z Rodziną i Fotografem po Botaniku. W ciągu godziny zrobimy piękne zdjęcia całej rodzinie we wspaniałych okolicznościach przyrody. Będziecie w końcu wszyscy na zdjęciach. Zrobimy też niesamowite portrety każdemu z Was oraz zdjęcia w dowolnych konfiguracjach: dzieci z Mamą, z Tatą, same dzieciaki… Nie jest to obciążające czasowo – po sesji można jeszcze sobie pozwiedzać Ogród, pójść na lody i odpocząć od zgiełku miasta. Z drugiej strony godzina dla mnie, to wystarczający czas, żeby złapać dobry kontakt z dziećmi (z Rodzicami oczywiście też) i zrealizować niesamowitą sesję zdjęciową.

Zyskacie wspaniałe kadry całej rodziny. Portrety każdego z osobna. Zdjęcia najwyższej jakości, z których potem będziecie mogli zrobić sobie powiększenia, fotoobrazy czy dowolne inne produkty zdjęciowe. To wspaniała pamiątka dla samych siebie, ale potem też może być to genialny prezent np. dla Dziadków.

Są jeszcze wolne godziny – nie trzeba się długo zastanawiać, tylko dzwonić i umawiać się. Ilość możliwych sesji ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń 🙂

Ile kosztuje taka sesja zdjęciowa?

Godzinna sesja z jednym z najlepszych fotografów dziecięcych w Lublinie, 10 najlepszych zdjęć (na papierze w formacie 15×23 cm i jako pełnowymiarowy plik w najwyższej rozdzielczości i jakości), wgląd w cały materiał, jaki powstaje podczas sesji wraz z możliwością dokupienia dodatkowych zdjęć, miła atmosfera i świetna zabawa podczas sesji – to wszystko za jedyne 350 zł.

Serdecznie zapraszam!

zdjęcia rodzinne, sesja zdjęciowa dziecka, portret dziecka, fot. Paweł Kaniuk

Wróć na górę strony Napisz do mnie Wyślin e-mail znajomemu