O mnie…

pawelkaniukKilka słów o mnie

Jestem… fotografem a także szczęśliwym mężem i ojcem. Z wykształcenia jestem psychologiem, co bardzo przydaje się podczas kontaktów z ludźmi, a szczególnie z dziećmi.

Od kilkunastu lat zawodowo zajmuję się fotografią. Jestem uznanym fotografem ślubnym www.fotopawelkaniuk.pl Od kilku lat zacząłem realizować z powodzeniem sesje dziecięce i rodzinne. Stało się to moją wielką pasją.

Fotografowanie dzieci jest zajęciem dającym ogromną przyjemność. Stawia jednak fotografowi wysokie wymagania. Lata praktyki pozwalają mi wydobyć z każdej sesji to, co w dziecku najpiękniejsze – uchwycić jego spontaniczność, szczęście, entuzjazm. Staram się, aby na zdjęciach było widać relacje między dzieckiem a rodzicami. Miłość, czułość, troskliwość zatrzymane w kadrze stają się niezwykłą pamiątką zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci, które po wielu latach z rozrzewnieniem wspominać będą słodki okres dzieciństwa.

Dobrze czuję się zarówno w studio jak i w plenerze, jednak najczęściej fotografia rodzinna odbywa się w domach moich Klientów – tam, gdzie dzieci i rodzice czują się najlepiej, gdzie pod ręką są pełne ubrań szafy i wszystkie ulubione zabawki.

Sprzęt, którym fotografuję, pozwala mi realizować sesje w różnych warunkach z zachowaniem najwyższej jakości. Używam aparatów marki Canon 5D mkII, 6D, stałoogniskowych, jasnych obiektywów i oświetlenia systemowego i studyjnego. Jeśli warunki oświetleniowe nie pozwalają na robienie zdjęć w świetle zastanym (najlepszym dla fotografowania dzieci) używam oświetlenia, które zawsze mam ze sobą. Można powiedzieć, że studio przyjeżdża do Państwa.

Efekt takich sesji często przerasta najśmielsze oczekiwania rodziców, którzy na nowo mogą zobaczyć siebie i dzieci z nowej – fotograficznej perspektywy.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć na stronie i skorzystania z mojej oferty.
Paweł Kaniuk – profesjonalny fotograf dziecięcy i rodzinny.
tel. 502 362 522

Wróć na górę strony Napisz do mnie Wyślin e-mail znajomemu