Mini sesja z brzuszkiem

Zapraszam na mini sesje zdjęciowe z brzuszkiem 🙂

mini sesje ciążoweWe współpracy z Twoja Położna – Bezpłatna Szkoła Rodzenia organizowane są mini sesje zdjęciowe  dla mam uczestniczących w zajęciach szkoły rodzenia Twoja Położna.

W ustalonym terminie odbywać się będą mini sesje zdjęciowe. Najbliższy termin to: 26.053.2017 o godz. 16.30 w Szkole Rodzenia na ul. Kiepury 5. Każda Mama spędzi przed obiektywem kilka chwil, w czasie których wykonana zostanie mini sesja zdjeciowa. Jej efektem będzie seria zdjęć, z których wszystkie mamy otrzymają pamiątkową odbitkę w formacie 15×23 cm – gratis. Pamiątkowe zdjęcie będzie prezentem od Fotografa Pawła Kaniuka i jednocześnie kuponem rabatowym na standardową sesję zdjęciową, umówioną w innym terminie.

Spośród wykonanych w tym czasie ujęć będzie można wybrać sobie dodatkowe zdjęcia lub odbitki w preferencyjnych cenach. Co można zrobić z takich zdjęć można zobaczyć przeglądając zakładkę Produkty Foto… Szczegóły w czasie sesji. Zapraszamy!

Link do zdjęć z sesji: http://fotopawelkaniuk.pl/minisesje/  Hasło do wejścia na stronę z galerią otrzymacie Państwo podczas sesji.

Dlaczego warto zrobić sobie sesję zdjęciową w ciąży?

Wiele przyszłych mam nie zna jeszcze tego rodzaju fotografii ciążowej i ma wobec takich sesji mieszane uczucia. Mini sesja ma za zadanie zmienić ten pogląd i zachęcić do umówienia się na profesjonalną sesję. Przykałdy takich sesji można zobaczyć przeglądając blog w kategorii sesje ciążowe >>>

Mini sesja ma pokazać, jak pięknie można sfotografować kobietę w ciąży, że sesja taka może być miłym przeżyciem. Pamiątka w postaci klimatycznych zdjęć może stać się bezcennym skarbem i okazją do miłych wspomnień w przyszłości.

Jak się przygotować do sesji?

Na mini sesję zapraszam z pięknym, starannie wykonanym makijażem (najlepiej zlecić to profesjonalnej makijażystce), bo aparat jest bezlitosny – wychwyci wszystko… Przychodzimy z przygotowanym na tę okazję strojem. Odzież musi być przede wszystkim nienagannie czysta, wyprasowana i dopasowana do okoliczności. Biała koszula męża, sukienka ciążowa, ulubiony sfeter – wszystko zależy od gustu i nastroju mamy, dobrane tak, by dobrze się czuć i pieknie wyglądać. Ponadto należy unikać zbyt ciasnych ubrań – to wcale nie odchudza i nie wygląda dobrze. Bielizna nie powinna wpijać się w ciało, a jeśli zaplanujemy odsłonić ramiona, brzuch czy dekolt, kilka godzin wcześniej należy zjąć ramiączka biustonosza czy bielizny, żeby pozbyć się nieestetycznych śladów na skórze.

Na sesję można wziąć ze sobą miłe gadżety: buciki, śpioszki, malutką zabawkę lub piękną różę lub inny ulubiony kwiat. Inwencję ogranicza tylko nasza wyobraźnia… Można też zaprosić na sesję męża/partnera, zabrać ze sobą pozostałe dzieci, bo oprócz pamiątkowego, gratisowego zdjęcia, można zamówić sobie ich więcej, spośród wysztkich wykonanych podczas sesji.

Zapisy: Twoja Położna – Bezpłatna Szkoła Rodzenia http://polozna.lublin.pl/

Dokładne informacje na temat sesji ciążowych można uzyskać drogą mailową lub telefonicznie – tel. 502 362 522. Szczegóły w zakładce Kontakt – u góry strony.

Zapraszam na sesje zdjęciowe z brzuszkim – Paweł Kaniuk – Profesjonalny Fotograf Dziecięcy i Rodzinny

Wróć na górę strony Napisz do mnie Wyślin e-mail znajomemu