Warsztaty dla mamy i taty

Jak robić lepsze zdjęcia dzieciom?

Serdecznie zapraszam na jesienną edycję (sobota, 21 października 2017 r.) warsztatów z podstaw fotografowania ze szczególnym naciskiem na fotografowanie dzieci. Warsztaty (teoria+praktyka) pomyślane są głównie dla rodziców pragnących w krótkim czasie nauczyć się robić lepsze zdjęcia swoim dzieciom, ale nie tylko!

Jeśli macie nowy (lub mało do tej pory używany) aparat i nie za bardzo wiecie, jak wykorzystać większość jego możliwości, bo fotografujecie tylko na trybie zielonym. Jeśli nie zadowalają Was zwykłe „fotki” ze spacerów i z domowych uroczystości. Jeśli brakuje Wam wiedzy i doświadczenia w fotografowaniu w ogóle, a dzieci w szczególności, to warsztaty prowadzone przez zawodowego Fotografa Pawła Kaniuka są właśnie dla Was. Zdobyta wiedza przyda się zawsze: przed wyjazdem na ferie/wakacje/urlop, przed uroczystościami domowymi, szkolnymi itp., ale będzie też znakomitym początkiem długiej przygody z fotografią. Skok jakościowy wykonywanych po kursie fotografii – gwarantowany.

Pierwsza część zajęć – teoria + ćwiczenia praktyczne ze swoim aparatem. Druga część, na którą przyprowadzamy swoje dzieci – to już sama praktyka pod okiem Zawodowego Fotografa Dziecięcego.
Cena: 190 zł

Miejsce warsztatów: Zajęcia będą odbywać się w klimatycznym miejscu HOPLA cafe, przy ulicy LAUROWA 16 /u1 w Lublinie. Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę oraz drobny poczęstunek.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie  http://fotopawelkaniuk.pl/warsztaty-fotografowania-dzieci-kurs-podstawowy/ i w HOPLA cafe.

Serdecznie zapraszam!
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona wpłatą.

 

Wróć na górę strony Napisz do mnie Wyślin e-mail znajomemu