Mini sesja ciążowa za darmo!

Zapraszam na mini sesję zdjęciową z brzuszkiem 🙂

zdjęcia ciążoweZa darmo? Tak! Ale tylko we współpracy z Twoja Położna – Bezpłatna Szkoła Rodzenia. To tam organizowane są darmowe mini sesje zdjęciowe dla mam uczestniczących w zajęciach szkoły rodzenia Twoja Położna.

W ustalonym terminie odbywać się będą mini sesje zdjęciowe. Najbliższy termin to: 29.03.2017 o godz. 17.00 w Szkole Rodzenia Twoja Położna na ul. Kiepury 5. Każda Mama spędzi przed obiektywem kilka chwil, w czasie których wykonana zostanie mini sesja zdjeciowa. Jej efektem będzie seria zdjęć, z których wszystkie mamy otrzymają pamiątkową odbitkę w formacie 15×23 cm – GRATIS. Pamiątkowe zdjęcie będzie prezentem od Fotografa Pawła Kaniuka i jednocześnie kuponem rabatowym na standardową sesję zdjęciową, umówioną w innym terminie.

Spośród wykonanych w tym czasie ujęć będzie można wybrać sobie dodatkowe zdjęcia lub odbitki w preferencyjnych cenach. Co można zrobić z takich zdjęć można zobaczyć przeglądając zakładkę Produkty Foto… Szczegóły w czasie sesji. Zapisy w Bezpłatnej Szkole Rodzenia Twoja Położna. Zapraszamy!

Więcej o darmowych mini sesjach można przeczytać na specjalnej podstronie >>>

Link do zdjęć z sesji: http://fotopawelkaniuk.pl/minisesje/  Hasło do wejścia na stronę z galerią otrzymacie Państwo podczas sesji.

Wróć na górę strony Napisz do mnie Wyślin e-mail znajomemu